OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Žáky řemeslných oborů na studiu udržují i krajská stipendia

Kraj Vysočina vyplatil čtyřem stovkám studentů vybraných technických a řemeslných oborů první letošní studijní a motivační stipendia. Po uzavření prvního pololetí aktuálního školního roku kraj potvrdil rozdělení částky vyšší než 1,3 miliónu korun. Na motivační stipendia dosáhlo 34 % žadatelů ze středních škol, z toho na prospěchové stipendium 29 %.

Číst dál...

Na prevenci kriminality rozdělí Kraj Vysočina 1,3 miliónu korun

Mezi jedenáct projektů bude v následujících týdnech rozděleno 1,3 miliónu korun z krajského rozpočtu. Peníze mají podpořit a motivovat obce a města v regionu, které jsou zatěžovány různými formami kriminality, aby realizovaly projekty zaměřené na omezování a snižování majetkové, násilné, mravnostní a pouliční kriminality a aby posilovaly nástroje pro dopadení pachatelů. Dále jsou finance určeny i pro osvětovou práci s pachateli a potenciálními pachateli trestné činnosti a na práci s oběťmi a potenciálními oběťmi.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 5. 3. 2018

Předpověď na nadcházející týdny sice slibuje výrazné oteplení, ale s namrzlými silnicemi ještě musejí řidiči počítat. Pondělní ráno se neobešlo bez tragické nehody.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 2. 3. 2018

V dnešních zprávách zhlédnete hned dvě videa, která uveřejnila policie v souvislosti s vyšetřováním krádeže a vandalismu. Dále Vás pozveme za kulturou a ukážeme jeden třešťský unikát.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 1. 3. 2018

Podívejte se, zda nemůžete pomoci policii s vyšetřováním krádeží v třebíčských obchodech. Dále máme v dnešních zprávách důležitou informaci pro místní kapely.

Číst dál...

REKLAMA