PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 13. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se dozvíte, které počiny si vysloužily titul Stavba roku Kraje Vysočina 2016 i jak dopadl mladý distributor marihuany.

Číst dál...

Titul Stavba roku Kraje Vysočina 2016 získaly čtyři stavby

Nejvyšší hodnocení od odborné poroty obdržely v soutěži Stavba Vysočiny meditační a relaxační Pyramida v Bohdalově, Muzeum nové generace ve Žďáře nad Sázavou, stavební řešení vedoucí ke snížení znečištění ve vodních tocích ze stokové sítě města Jihlavy a žďárské pěší trasy podél barokního mostu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 12. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. V dnešních zprávách se ohlédneme za festivalem rekordů v Pelhřimově a předpovíme, jaké příroda chystá počasí na další týdny.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 9. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. O víkendu si nenechte ujít festival rekordů v Pelhřimově. Kromě pozvánky pro Vás máme třeba novinky z jihlavského fotbalového klubu.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 8. 6. 2017

Každý všední den přinášíme aktuální informace o dění na Vysočině. Blíží se víkend, proto Vám v dnešních zprávách poradíme, kde hledat tipy na výlety. Kromě toho zabrousíme do politiky i dobročinnosti.

Číst dál...

REKLAMA