OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Rok 2018 slibuje extradlouhé víkendy

V nadcházejícím roce nás čeká několik prodloužených víkendů. Jen dva ze třinácti státních svátků připadnou na víkend. Na přelomu března a dubna a následně v červenci slibuje kalendář dva víkendy prodloužené na čtyři dny. Podruhé v řadě tak bude mít rok jen 250 pracovních dnů.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 12. 2017

Co na dětském oddělení brodské nemocnice pořídili za darované peníze a jakou změnu zaznamenají autobusoví cestující, kteří nastupují a vystupují na třebíčském nádraží, to se dozvíte v dnešních zprávách. Určitě Vás bude také zajímat předpověď počasí na Štědrý den.

Číst dál...

Při převozu do nemocnice zemřel spolujezdec z osobního auta

Policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově vyjížděli ve čtvrtek 21. prosince před devatenáctou hodinou vyšetřovat okolnosti dvou vážných dopravních nehod, které se postupně staly na stejném místě – na kilometru 149,2 dálnice D1 ve směru jízdy na Brno v místě, kde probíhá rekonstrukce dálnice, a provoz je proto omezený. V obou případech řidiči vjeli na dálnici do místa stavby, kam je vjezd zakázaný, což značí svislá zákazová dopravní značka. Jedna z dopravních nehod měla fatální následky – při převozu do nemocnice zemřel spolujezdec z osobního vozidla.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 20. 12. 2017

V dnešních zprávách prozradíme, jak zimním starostem s prohrnováním silnic předešli v Knyku na Havlíčkobrodsku. A počkejte si také na útulnou autobusovou zastávku, kterou mají v Krucemburku.

Číst dál...

REKLAMA