OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Pelhřimově obešli vítěze voleb

Vítěz komunálních voleb v Pelhřimově hnutí ANO míří do opozice. Na vedení radnice se dohodla stávající radniční koalice ODS, TOP 09 a KDU-ČSL. Ta má v zastupitelstvu převahu jediného hlasu. Ještě minulý týden starosta Med tvrdil, že usiluje o širokou koalici s vítězem voleb.

Číst dál...

Pivovar ocenil správné výčepní

Pivovary na výčepní v hospodách dohlíží už dlouho, známe to třeba z legendárního filmu Postřižiny. I pivovar Bernard na ně dohlíží a dokáže je také ocenit.

Číst dál...

VIDEO: EASI CUP 2022 se nesl v duchu dobré nálady a skvělých fotbalových výkonů

Dobrá nálada a skvělé fotbalové výkony. Tak vypadal 18. ročník fotbalového turnaje pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním EASI CUP 2022, který pořádal FOKUS Vysočina v Pelhřimově. Celkovým vítězem se stal anglickým tým Minds United FC. Nejlepším českým týmem byl pražský Baobab. Domácí Highlandeři skončili na 8. místě. Oslavy završil Jaroslav Břeský alias Freddie Mercury, exhibiční zápas SIGITEAMu a zpěvák Pavel Callta.

Číst dál...

Zemřel bývalý starosta Pelhřimova František Kučera (ČSSD)

V pátek náhle zemřel bývalý starosta Pelhřimova František Kučera. Po odchodu z funkce starosty pracoval dál jako ředitel Městských lesů v Pelhřimově. Minulý týden se vedení radnice pokusilo prosadit změny v zakladatelských listinách městské společnosti, které by vedly k jeho odvolání. Změnu ale v zastupitelstvu zastavila opozice. Radní následně toto úterý Františka Kučeru z pozice jednatele odvolali bez udání důvodu na valné hromadě v bodu různé.

Číst dál...

REKLAMA