OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Běh pro úsměv po desáté

Desátý ročník Běhu pro úsměv se odehrál v Pelhřimově. Tato rodinně orientovaná sportovní akce, organizovaná Michaelou Tulachovou ve spolupráci s místními kluby a institucemi, lákala účastníky všech věkových kategorií. 

Číst dál...

Rekonstrukce jídelny v nemocnici Pelhřimov

Pelhřimovská nemocnice stojí před zásadní přestavbou svého stravovacího pavilonu, který zahrnuje kuchyni a jídelnu. Tento objekt pocházející z devadesátých let minulého století dosud neprošel žádnou významnější rekonstrukcí.

Číst dál...

Lékařská legenda v nemocnici Pelhřimov

MUDr. Vladimír Leman, uznávaný lékař a specialista na interní medicínu, pracuje nevídaných 67 let v pelhřimovské nemocnici. S devíti dekádami života, z nichž většinu strávil v medicíně, je Dr. Leman živoucí ikonou v oblasti zdravotnictví.

Číst dál...

Oslava mezinárodního dne sester v pelhřimovské nemocnici

12.5. si každoročně připomínáme Mezinárodní den sester. Pelhřimovská nemocnice, ve spolupráci s Vysokou školou polytechnickou Jihlava, rozzářila uznáním ty, kteří jsou pilířem zdravotnictví - zdravotní sestry. Tento den oslavuje nejen jejich práci, ale i dědictví legendární Florence Nightingale, matky moderního ošetřovatelství.

Číst dál...

Interaktivní učení s nemocnicí Pelhřimov

Nemocnice Pelhřimov se v prvním týdnu května intenzivně věnovala osvětě o důležitosti hygieny rukou a připojila se tak k celosvětové kampani Světovému dni hygieny rukou. Celý týden byl nabitý edukačními akcemi. Nejprve 3. května proběhl Den hygieny rukou přímo u hlavního vchodu do lůžkové části nemocnice, kde si 67 zájemců mohlo připomenout správnou techniku mytí a kdy si ruce mýt.

Číst dál...

Speciální oběd pro speciální hosty

Klienti Domova Jeřabina, který poskytuje služby osobám s různými potřebami, dostali milé pozvání na oběd, a to ne kdekoliv, ale přímo v oblíbeném Mad Monkey Café v Jihlavě.

Číst dál...

Nemocnice Pelhřimov obhájila akreditaci

V současné době je kvalita zdravotní péče stále důležitějším tématem. Pro Nemocnici Pelhřimov je získání akreditace u Spojené akreditační komise klíčem k potvrzení vysokých standardů a bezpečnosti poskytované péče. Akreditace znamená externí hodnocení kvality a udělení certifikátu kvality. Příprava na akreditaci je dlouhodobý a kontinuální proces. První akreditace proběhla v roce 2008 a následně po každých třech letech ji nemocnice obhajuje.

Číst dál...

REKLAMA