OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Osvěžující rozptýlení pro malé bojovníky

Dětské oddělení třebíčské nemocnice zajišťuje rozsáhlou péči pro pacienty od narození do 19 let. Zahrnuje nejen interní lékařství, ale i specializované obory jako chirurgii, ortopedii, urologii, ORL a další. Tento přístup zajišťuje, že každý pacient dostane přesně takovou péči, jakou potřebuje.

Číst dál...

Jemničtí hrdinové v uniformě

Historie profesionálních hasičů v Jemnic se datuje k 1. září 1974, kdy byli přijati první čtyři příslušníci a zavedena nepřetržitá služba. V tomto roce byla zahájena i přístavba čtyř garáží pro zásahovou techniku. K vybudování nástavby prvního patra požární stanice došlo v roce 1982.

Číst dál...

Modernizace společné interní a neurologické JIP nadchla

Třebíčská nemocnice se v roce 2023 významně přístrojově dovybavila. Obnova zdravotnické techniky byla financována z projektu REACT-EU. viackt Společná interní a neurologická JIP se nyní pyšní novými zdrojovými mosty, defibrilátory, infuzní technikou, moderními lůžky a speciálním lůžkem pro obézní pacienty.

Číst dál...

Vánoční čas v Třebíči

Třebíč se při zahájení adventního období proměňuje v pohádkové místo plné světel a kultury. Rozsvícení vánočního stromu a dekorací je jen začátek úchvatného období. Dva týdny trvající vánoční trh je obohacen každodenními kulturními akcemi.

Číst dál...

Správa majetku města Jemnice slouží občanům

Správa majetku města Jemnice poskytuje širokou škálu služeb, které zahrnují nejenom běžnou údržbu a správu městského majetku, jako jsou bytové a nebytové prostory, ale i péči o specifické projekty jako Jemnický biotop, kompostárnu nebo kulturní dům.

Číst dál...

Vzdělání pro všechny v jemnické knihovně

Městská knihovna v Jemnici je centrem kulturního dění ve městě, nabízejí řadu akcí nejen pro své pravidelné návštěvníky, ale i pro seniory. S pestrou škálou programů se knihovna snaží oslovit různé věkové skupiny a představit četné možnosti trávení volného času, vzdělávání a společenského setkávání.

Číst dál...

REKLAMA