Třetí ročník Inline závodu O pohár starosty města

Poslední květnový víkend proběhl v areálu Maškovy zahrady již třetí ročník inline závodů O pohár starosty města Turnova. Sportovní odpoledne bylo opět ve znamení výborných soutěžních výkonů, několika drobných pádů a odřeninek, úsměvů a závěrečné radosti z předávání pohárů a medailí.

Číst dál...

Liberec lidem zdarma rozdá státní vlajky

Město Liberec nabídne svým občanům zdarma české státní vlajky. Primátor Liberce Tibor Batthyány se tímto nápadem inspiroval v Turnově, kde se takto snaží posílit v obyvatelích města pocit národní hrdosti a vlastenectví. Vlajky budou připraveny k vyzvednutí po předložení občanského průkazu od středy 2. května v Městském informačním centru do vyčerpání zásob. Zájemci si mohou vybrat ze dvou velikostí (90x60 a 150x100 cm).

Číst dál...

V Liberci se poprvé sešla mezinárodní Rada Architektů

Liberec je v současné době jediné české město, které využívá Radu architektů jako nezávislý odborný poradní sbor primátora a Odboru hlavního architekta libereckého magistrátu. Současná liberecká Rada architektů je navíc vůbec první českou skupinou tohoto typu, jejímiž členy jsou také zkušení zahraniční odborníci na architekturu a urbanismus.

Číst dál...

Přívětivost v Liberci je opět potvrzena

 Liberecký magistrát získal potřetí v řadě cenu v motivační soutěži Přívětivý úřad v kategorii obcí s rozšířenou působností a městských částí Prahy. Do Liberce putují prvenství ve dvou kategoriích.

Číst dál...

REKLAMA