OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Obec Dolní Cerekev má zatím vody dost

Teplé počasí se nevyhnulo ani Dolní Cerekvi, horké dny s teplotami nad 30 °C bylo ideální trávit doma u svých bazénů nebo využít možnosti koupání v požární nádrži. Vysoké teploty a minimum srážek s sebou přináší také extrémní sucho, dopady sucha se však v Dolní Cerekvi neprojevily.

Číst dál...

Pístovské mokřady zvou na offroad show

Přes 5 000 diváků, taková byla divácká účast na loňském ročníku Pístovských Mokřadů i letošní ročník nabídne divákům atraktivní program. Kdy se můžete těšit zjistíte ve videu.

Číst dál...

Noblesní závod projel Polnou

Automobilový závod 1000 mil československých, pojem, který v minulém století nenechal jediného automobilistu v klidu. Závod se původně jel v letech 1933-1935 pod záštitou prezidenta T. G. Masaryka. Obnoven byl krátce v 70. letech a pravidelně se jako obnovený závod historických vozidel jezdí od roku 2015.

Číst dál...

Polná má pumptrackovou dráhu

V sobotu otevřela novou pumptrackovou dráhu Polná na Jihlavsku. Nápad na nové sportoviště s drahami pokrytými asfaltem vznikl už před dvěma lety.

Číst dál...

Sportovci sbírali železný šrot

V sobotu 27.května proběhl sběr železného šrotu. Občané tak měli možnost zbavit se zbytečných kovových věcí, akci organizuje tělovýchovná jednota Dolní Cerekev, pro kterou se jedná o důležitý finanční příjem.

Číst dál...

REKLAMA